Servisní technik UPS

Servis
Praha

Hlavní náplň na této pozici:

  • servisní prohlídky zdrojů UPS, podklady pro revize a opravy, výměny baterií, jejich instalace a zprovoznění
  • kapacitní zkoušky baterií
  • pravidelná údržba záložních zdrojů vybraných zařízení, provádění měření elektrických veličin a s tím spojené zpracování výstupních protokolů
  • pracování dokumentace a protokolů
  • příprava pomůcek a materiálu
  • podílení se na dílenských opravách

Co od Vás na této pozici uvítáme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro, NV 194/2022 (bývalá vyhl.50/78 Sb.), alespoň §6
  • znalost v oblasti elektrotechniky a elektroniky
  • technickou zdatnost, praktické uvažování a rozhodování
  • schopnost jednání s klienty a dodavateli
  • aktivní přístup
  • časovou flexibilitu, po získání zkušeností držení pohotovosti
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • běžná znalost práce na PC – Excel, Word, MS Office
  • znalost systémů záložního napájení výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou

Co Vám nabízíme?

  • ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • zaškolení od našich certifikovaných servisních inženýrů a po získání praxe možnost odborných školení v zahraničí
  • 25 dní dovolené + 4 dny zdravotního volna
  • notebook
  • služební telefon i k soukromým účelům
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • osobní automobil k služebním i k soukromým účelům
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Zaujalo vás toto místo?

Na konci stránky najdete formulář. Pošlete nám svůj životopis, kontakt a my se vám ozveme.

O váš životopis se postará

Karla Brixová
  • HR manažerka

Informace a bonusy

  • Adresa: Novodvorská 994/138, Praha – Braník
  • Jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Sickdays
  • 5 týdnů dovolené

Pošlete nám svůj životopis

    Životopis

    Jiná příloha