Manažer provozu datových center

Praha

Popis pozice

  • Management provozu a údržby na budovách s kritickou technologií
  • Zodpovědnost za dodržení a realizaci veškerého servisu dle platného harmonogramu v požadovaném rozsahu a kvalitě
  • Řízení krizových situací, krizová komunikace se zástupci zákazníka
  • Odpovědnost za procesní řízení zakázek
  • Komunikace a úzká spolupráce se zástupci zákazníka
  • Odpovědnost za ekonomiku přidělených zakázek
  • Pravidelný reporting pro zákazníka
  • Odpovědnost za cenové nabídky na opravy a údržbu technologií

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • nařízení vl. 194/2022. min. § 6
  • zkušenosti s jednáním se zákazníky
  • zkušenost s krizovým řízením výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv a neformální firemní kulturu
  • zajímavé a motivační mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené + 4 sick days
  • služební vůz i k soukromému užívání
  • notebook, služební telefon/SIM i k soukromým účelům
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • nástup dle dohody

Zaujalo vás toto místo?

Na konci stránky najdete formulář. Pošlete nám svůj životopis, kontakt a my se vám ozveme.

O váš životopis se postará

Karla Brixová
  • HR manažerka

Informace a bonusy

  • Adresa: Novodvorská 994/138, Praha – Braník
  • Požadované vzdělání: SŠ/VŠ technického zaměření
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Sickdays
  • 5 týdnů dovolené

Pošlete nám svůj životopis

    Životopis

    Jiná příloha